Jarní Tuková Obleva 2016!

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Co je to? 

Je to projekt, který má pod palcem SRTG Kladno společně s BoostUp Academy. Jeho cílem je po dobu tří měsíců vést skupinu lidí, kteří by chtěli snížit procento tuku ve svém těle a zlepšit svou tělesnou kondici. 

Kdo je účastníkem?

Vybrali jsme celkem 10 lidí - někteří chtějí zhubnout, někteří zpevnit tělo, pár z nich by rádo nabralo svalovou hmotu. Všichni ale mají za cíl cítit se lépe a být spokojený se svým tělem.

Od kdy do kdy to trvá a co to obnáší?

Trvání této transformace je stanoveno od 21.3. do 21.6. Zkrátka jsme se rozhodli ukázat naším sledujícím, jak zhubnout do léta. Přitom pro nás ani není cílem drasticky změnit postavu účastníků za tyto tři měsíce. Naší snahou je naučit naši skupinku lidí stravovat se správně, najít tu svou cestu ke zdravému životnímu stylu - vyváženému stravování a cvičení. My jim pouze ukážeme směr a dopomůžeme k nalezení správné cesty, která ale bude rozhodně dělší, než tři měsíce. Nechceme totiž jen zhubnout nebo se krátkodobě dostat do formy, ale především si to udržet a cítit se při tom dobře.

Jaká jsou pravidla a kdo vyhrává?

Naší skupince byly přiděleny stravovací plány na základě jejich individuálních potřeb, metabolických typů, somatotypů a především také chutí. K tomu mají povinné tři tréninky týdně, kdy společně s námi budou cvičit a posilovat v Mystery Gym pod dohledem trenérů. K tomu mají tréninkové plány na doma nastaveny tak, aby týdně odcvičili 4, maximálně 5 tréninků. Neustále společně komunikujeme v uzavřené skupině, dostáváme od naších oblevářů reporty a pomáháme jim neustálými konzultacemi. Po skončení oblevy vyhodnotíme vítěze na základě fotografií před a po + údajů z měření. Hodnotit nebudeme my, ale vy – sledující, přátele, známí a ostatní cvičenci SRTG Kladno. Vítěz získá startovné na závod Spartan Race podle přání (Sprint, Super nebo Beast) a výživovou suplementaci (Lion Nutrition, ATP nutrition, Mega Pro) v hodnotě 1500 Kč.

Jak se pokrok sleduje? 
Všichni vybraní podstoupili měření InBody, abychom přesněji určili jejich tělesnou diagnostiku – tuk, svaly, voda. Dalším ukazatelem byly kilogramy, centimetry a srovnávací fotografie v průběhu oblevy. 

 

 

 

S čím vším se museli soutěžící smířít?

Samozřejmě s dodržování stravovacího a cvičebního plánu. Další podmínkou je úplná nebo částečná abstinence - povoleny jsou dvě skleničky polosuchého vína týdně s dodržením určitých pravidel, která se k tomu pojí. Dále jsou povinné společné tréninky. Povoleny jsou tři absence měsíčně s tím, že trénink si účastníci nahradí doma dle cvičebního plánu. Všichni soutěžící si musí připravovat svá jídla, případně v restauracích a celkově mimo domov jíst dle určitých pravidel a principů. Příjemnou úlevou jim jsou tak zvané "cheat meals" nebo "cheat days", které mají jednou za 7 až 10 dní. V tento den si mohou dát jídlo, které by jim těžko nějaká dieta dovolila. Mohou si dát tučné, sladké, nezdravé a kalorické jídlo - přesto nepřiberou, naopak budou dále hubnout nebo zpevňovat tělo. Věříme ale, že jejich každodenní jídla jsou chutná a zároveň dostatečně jednoduchá na přípravu, aby se jejich jídelníčky dodržovaly lehce a bez většího utrpení nebo omezování.

 

Kdo jsou naši stateční a jaké jsou jejich cíle?

Po rozklinutí uvidíte, kdo všechno se s námi do toho pustil. Každý z nich má nějaké cíle - chápejme je jako dlouhodobé. Tři měsíce je dostatek času na to, abychom naučili své svěřence, jak se správně a vyváženě stravovat i jak efektivně cvičit. Cesta k jejich cíli ale už je jen na nich. Někomu potrvá půl roku, někomu rok a někdo se nespokojí nikdy.

BOOSTUP ACADEMY
Můj Gym Kladno, Dům Kultury

Odpovědná osoba: Alesia Kučerová

email: info@mujgym.cz
tel.: +775 350 309

Zdravé Kladno z.s.

IČO: 03673294

Otevírací doba: dle domluvy osobních tréninků a rozvrhu lekcí

© 2016 BoostUP Academy

#bubaCZECH

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now